Imprezy

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci kompleksowo zrealizować założenia spotkania. Oprócz doboru optymalnej jednostki , zapewnimy Catering, barmana, DJ'a i wszystko co niezbędne abyście mogli się koncentrować na zabawie.

Panieński / Kawalerski

Rozpocznij imprezę na statku.  Wyjątkowa otoczka na wyjątkowy dzień! Muzyka, drinki, a całość w niepowtarzalnej scenerii to wymarzona formuła rozpoczęcia tej pięknej nocy.

Dla Biznesu

Przenieś konferencję na wodę! Zaskocz swoich pracowników lub parterów biznesowych pokazując im ich miasto z nowej perspektywy! Wspólne przeżycia  i  doświadczenia to najlepszy sposób na integrację zespołu! Mamy również gotowe programy Team Buildingowe. Kompleksowo zorganizujemy całe spotkanie.

Rejs o zachodzie słońca

Warszawa wygląda magicznie gdy zachodzi słońce. Wydaje Ci się, że znasz dobrze swoje miasto? Widok na centrum z górnego odcinka rzeki to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Zakochaj się na Wiśle, w Wiśle!

Ognisko na plaży

Brzmi fajnie? Coś co jest nieosiągalne nawet nad morzem czy na mazurach jest jak najbardziej realne w Warszawie! Rozpoczniemy tam gdzie Ci odpowiada i zabierzemy Cię w niesamowity świat przyrody. Rejs, spacer z pochodniami i ognisko na dzikiej plaży to gwarancja dobrej zabawy.

Rejs nad Zalew Zegrzyński

To niesamowita wyprawa, która może zacząć się w centrum miasta i zakończyć w jednej z zegrzyńskich marin. Przeprawa przez śluzę, rejs kanałem żerańskim to niezapomniana dawka wrażeń, która naładuje załogę nową energią do działania!

Wyjątkowa oprawa

Do każdego wykupionego u nas rejsu otrzymasz butelkę Prosecco gratis. Pomożemy Ci przygotować dedykowane zaproszenia, zapewnimy pyszny i sprawdzony catering, oraz najlepszych i najbardziej uśmiechniętych sterników.  Dekoracje jednostek są wskazane i w tym zakresie służymy pomocą aby Twoje spotkanie na wodzie było niezapomniane.

Masz swój pomysł ?

 Napisz do nas a pomożemy Ci go zrealizować. Już nieraz nas zaskoczyliście swoją kreatywnością, a my stanęliśmy na  wysokości zadania. Rejs na Zalew Zegrzyński, regaty na Wiśle, gra miejska wzdłuż Wisły?  To już zrealizowaliśmy.
Czekamy na kolejne wyzwania!