Dzień Dziecka na Wiśle | Zapisz się na bezpłatny Rejs

W dniu 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się wyjątkowy, darmowy rejs po Wiśle w Warszawie. Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę relaksu i przygody na wodzie. Rejs rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 15:00.

Podczas rejsu dostępne będą trzy łódki, które zapewnią uczestnikom komfortowe warunki do podziwiania piękna warszawskich nabrzeży oraz do cieszenia się przyrodą nadwiślańską. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie uczcić Dzień Dziecka w niezapomniany sposób.

Miejsce zbiórki znajduje się na Bulwarach Wiślanych (Dworzec Wodny Warszawa), gdzie łódki będą oczekiwać na pasażerów. Prosimy o punktualne przybycie, aby móc w pełni wykorzystać czas rejsu. Natomiast koniec rejsu zaplanowano na Plaży Poniatówka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie i życzymy niezapomnianych wrażeń

Udział w rejsach jest bezpłatny. Rejsy organizowane są przez Zarząd Zieleni i finansowane z budżetu Miasta st. Warszawa.

Masz pytania? Prosimy o maila: wakacje@rejsywisalne.pl

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany lub odwołania rejsu w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych lub hydrologicznych.

Wyprzedane!

Data rejsu

1 czerwca 2024
Zakończone!

Godzina rozpoczęcia

14:00

Akcja

DZIEŃ DZIECKA NA WIŚLE
Dworzec Wodny Warszawa (Bulwar gen. George’a Smitha Pattona – na wysokości pomnika Syreny na Wisłą)

Miejsce startu rejsu

Dworzec Wodny Warszawa (Bulwar gen. George’a Smitha Pattona – na wysokości pomnika Syreny na Wisłą)
X